Jiří Pavlica, Hradišťan

Akce Valašské Meziříčí

Koncerty
Další akce ve městě Valašské Meziříčí

Jiří Pavlica, Hradišťan

Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat

Není třeba zdůrazňovat, že obě tato tělesa patří mezi stálice české hudební scény. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let a za tu dobu s nimi spolupracovala řada hudebníků a zpěváků. Jiří Pavlica, který dnes stojí v čele Hradišťanu, byl dokonce po nějakou dobu členem skupiny Javory. Ale existují další svorníky, především je to charakter a obsah písní, dále jejich melodika a inspirační zdroje a v neposlední řadě je to také lidský aspekt - vlídný a upřímný přístup k posluchačům. Možná právě proto se obě kapely rozhodly zrealizovat několik společných koncertů se speciálním programem, ve kterém se představí nejen samostatně, ale také ve společné části, kde zazní nové písně i nová hudební aranžmá.

→ Jedná se o samostatný koncert v rámci festivalu Valašský špalíček 2021.
→ Na koncert se nevztahuje třídenní festivalová vstupenka na Valašský špalíček 2021. → Vstup do Amfiteátru bude podmíněn platnými nařízeními vlády. → V případě neuskutečnění koncertu, budou vráceny vstupenky v plné výši.

na místě 590 Kč, v předprodeji 490 Kč

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Koncert the dust a February
I. nádvoří zámku Žerotínů, Valašské Meziříčí
Jazzhec & Vocal
I. nádvoří zámku Žerotínů, Valašské Meziříčí
Vltava - Náklad štěstí tour
M-klub, Valašské Meziříčí
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
Fresh Minute
M-klub, Valašské Meziříčí
Lenny
amfiteátr, Valašské Meziříčí