Kalle (+acoustic band)/Tábor

Akce Brno

Koncerty
Další akce ve městě Brno

Kalle (+acoustic band) / Tábor

Kalle
Fráze o “kapele, která nepotřebuje představovat” je na místě. S Kalle mají své osobní příběhy stovky posluchačů, vemlouvavá hudba Veroniky a David Zemanových má potenciál promlouvat na každého zvlášť, i když jste zrovna v narvaném klubu. Jsou křehcí, ale dokáží hrát s naprostou autoritativností, hraní ve dvojci obohatili o sporadicky vystupující akustickou sestavu, s níž vydali u Day After i desku. Kalle zažili nebývalý start – a unikátem zůstávají i nyní. Vyhlížíme společné zítřky. 

Tábor 

Překvapení roku 2020? V sestavě kapely Tábor se potkali hudebnice a hudebníci z tak rozličných projektů, jako jsou neurvalí Vole a vlídní Oswaldovi – a nahráli neobvyklou desku Liebe, která jim zařídila nominaci na Anděla i Vinylu pro nejlepší album. Ceny stranou, Liebe je v prvé řadě originální spojení folku, ambientních abstrací a rockového základu, deska v jádru introvertní, které snad právě proto přičítají mnozí posluchači až očistný náboj. All star sestavu domácí alternativy doplňují David Zeman (Kalle) v roli producenta a František Šec (Or), který se postaral o mastering.

Dospělí 150 Kč
Dospělí 180 Kč Dospělí 210 Kč

20:00–23:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce