KAREL KAHOVEC & ORIGINAL VINTAGE BAND

Akce Kolín

Koncerty
Další akce ve městě Kolín

KAREL KAHOVEC & ORIGINAL VINTAGE BAND

Legenda českého bigbítu Karel Kahovec se v novém exkluzivním a originálním koncertním projektu spojil s jednou z nejlepších světových revivalových kapel The Beatles Revival. Ve více jak dvouhodinovém koncertu zazní nejdříve pětačtyřicetiminutový blok největších pecek The Beatles Revival, na ně naváže stejně dlouhý blok hitů Karla Kahovce jako Paní v černém, Poprava blond holky či Svou lásku jsem rozdal a dojde i na hudební vzpomínku na Petra Nováka, s nímž KK působil v kapele G&B, takže zazpívá skladby jako Povídej, Já budu chodit po špičkách, Hvězdičko blýskavá nebo Náhrobní kámen, to vše v doprovodu The Beatles Revival v originálních vokálních i nástrojových aranžích. Po přestávce vyplněné autogramiádou s KK bude následovat opět blok písní The Beatles Revival. Krásný hudební nostalgický, ale přitom kvalitní návrat do zlaté éry rokenrolu!
Začátek: 19.00 hodin Vstupné: 390 Kč, 350 Kč, 300 Kč, 270 Kč, 250 Kč (dle místa) Uspořádání: sezení na číslovaných židlích

PŘELOŽENÉ PŘEDSTAVENÍ Z 19.11. 2020

!!! POZOR: JEDNÁ SE O NOVÝ TERMÍN !!!

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce