Káťa a Škubánek

Akce Ostrava

Káťa a Škubánek
Akce pro děti
Další akce ve městě Ostrava

Káťa a Škubánek

Rozpustilé příhody holčičky Káti a jejího psího kamaráda Škubánka.
Pohádka kombinuje prvky činoherního herectví s loutkami a zpěvem. V malém domku spolu bydlí dva nerozluční kamarádi, holčička Káťa a strakatý pes Škubánek, kteří spolu zažívají nejen veselé, ale i napínavé příhody a dobrodružství. Jednou, takhle z jara, Káťa objeví v kočárku, kam si uložila čokoládové vajíčko s přáním, aby se jí něco vylíhlo, malého psa a pojmenovala ho Škubánek. Od té doby jsou nerozluční kamarádi na život a na smrt. Nebylo by to ale jen tak, aby jim někdo nezáviděl jejich přátelství. Škodolibý kocour Luciáš se snaží všemožným způsobem jejich kamarádství překazit. Proto do věhlasných psích závodů v tradičním psím běhu kolem lesa přihlásí i Škubánka a spolu s dalšími účastníky – favoritem psem Agarem a Rambem nastraží různé léčky a překážky. Podaří se je Škubánkovi zdolat, anebo se pod ním proboří lávka a spadne rovnou do potoka? Kocour Luciáš, pes Rambo a Agar to ale na Škubánka zkouší dál. Jednoho dne si Škubánek uvaří podle starého receptu z kuchařky Džina v láhvi a rozhodne se s jeho pomocí povedené trojici postavit. Podaří se mu Luciáše, Agara a Ramba vytrestat? Káťa a Škubánek je původně československý animovaný televizní seriál, jehož první série vznikla v rozmezí let 1980–1984. Druhá série vznikala v letech 1990–1993 již pouze v české produkci. První díl měl premiéru v rámci večerníčku v prosinci roku 1982. Příhody vycházely i ve formě komiksu ve Čtyřlístku, některé díly také knižně a namluvené na CD.

Jedná se o nový termín dětského představení, které bylo přeloženo z 28. 3 a 21. 11. 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti.

130 Kč

10:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Michal k snídani
Kino Luna, Ostrava
MALÝ PRINC
Dům kultury Akord, Ostrava
Štístko a Poupěnka
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Čiperkové - Nová šou
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Čiperkové - Nová šou
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Michal k snídani
Kino Luna, Ostrava