Kateřina Englichová & Vilém Veverka

Akce Vsetín

Kateřina Englichová & Vilém Veverka
Koncerty
Další akce ve městě Vsetín

Kateřina Englichová & Vilém Veverka

Závěr Cyklu komorních koncertů 2019/2020 bude patřit vynikajícím instrumentalistům Kateřině Englichové (harfa) a Vilému Veverkovi (hoboj) s programem Impressions.

Kateřinu Englichovou můžeme zařadit k předním evropským interpretům naší doby. Po studiu na Curtisově institutu ve Filadelfii a vítězství v řadě mezinárodních soutěží v USA a Itálii se Kateřina Englichová soustředila výhradně na dráhu sólové hráčky. V její rozsáhlé diskografii je již více než 30 CD, které natočila pro Supraphon a celou řadu dalších labelů.
Vilém Veverka je jedním z nejrespektovanějších českých hobojistů. Absolvoval Pražskou konzervatoř a Akademii múzických umění v Praze. Studoval u předního německého hobojisty Dominika Wollenwebera v Berlíně, kde po dvě sezóny účinkoval v proslulé Berlínské filharmonii. Nastoupená cesta vyvrcholila triumfem v jedné z nejprestižnějších hobojových soutěží v Tokyu. Je oficiálním hráčem firmy Buffet-Crampon France. Vstupné: 190 Kč, senioři a žáci ZUŠ 110 Kč, děti do 10 let zdarma. Předprodej vstupenek NOVĚ NA MÍSTA!

18:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Hradišťan & Javory
Dům kultury, Vsetín
DD - Zvěřinec
Lidový dům, Vsetín
Radůza
Dům kultury, Vsetín
Fragile 24.11.2020
Dům kultury, Vsetín
Fragile 24.11.2020
Dům kultury, Vsetín
Jakub Smolík – "60"
Dům kultury, Uherský Brod