Katie Bradley Band (UK / CZ)

Akce Valašské Meziříčí

Katie Bradley Band (UK / CZ)
Koncerty
Další akce ve městě Valašské Meziříčí

Katie Bradley Band (UK / CZ)

Kentská bluesová písničkářka a harmonikářka Katie Bradley vstoupila do záře šoubyznysových reflektorů v roce 2012 s melodií bluesového hitu I hear the river (Slyším řeku), který byl téhož roku nominován za nejlepší původní píseň v britských Blues Awards. Její debutové album "She’s Ready" (Ona je připravena ) se dodnes velmi dobře prodává po celé Velké Británii. Katiina šťastná hvězda nadále stoupala, ve své relativně krátké kariéře již spolupracovala s vysoce uznávanými celosvětovými umělci jako jsou Luther Allison a Suzanne Vega, nejnověji se Katie Bradley zaměřila na spolupráci s rhythm & bluesovými velikány. Patřil k nim např. dnes již nežijící Lucky Peterson, Taildragger, Georgie Fame a Geno Washington. Katie odehrála i třítýdenní britské turné s americkým esem bluesové kytary Kirkem Fletcherem, jejích muzikantských schopností využil Joe Bonamassa, Muddy Wolf Band a další).

"Katie Bradley je úžasná zpěvačka a permoferka, špičková hráčka na foukací harmoniku, Katie má v sobě skutečnou lásku k blues." - Kirk Fletcher

19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Mike Ross Band (UK / CZ)
Malá scéna za Oponou, Valašské Meziříčí
The Ocelots (IR)
M-klub, Valašské Meziříčí
Stefan Margita
S-klub, Valašské Meziříčí
DeadBeatz (A)
M-klub, Valašské Meziříčí
Vltava - Náklad štěstí tour
M-klub, Valašské Meziříčí
Jeff McErlain & Band (USA)
M-klub, Valašské Meziříčí