KIAP (N), NÁRODNÍ DIVADLO (CZ)

Akce Rožnov pod Radhoštěm

KIAP (N), NÁRODNÍ DIVADLO (CZ)
Koncerty
Další akce ve městě Rožnov pod Radhoštěm

KIAP (N), NÁRODNÍ DIVADLO (CZ)

Trio Kiap hraje hudbu energickou a extrovertní , čerpá inspiraci z americké jazzové avantgardy, rocku , metalu i evropské vážné hudby. Melodicky neotřelé kompozice ve spojení s rockovou expresivitou, bezprostřední interakcí a improvizací vytváří projekt, který je na norské scéně vyjímečný a i díky tomu si za tři roky existence kapela vydobila na této scéně slušné postavení.
Těleso vystoupilo na festivalech a koncertech v Norsku, Holandsku, Dánsku, Polsku, Slovensku, České Republice a Japonsku. V roce 2016 skupina vydala debutové eponymní album u vydavatelství Hevhetia, v letošním roce vyšlo album druhé s hostujících německým saxofonistou a klarinetistou Frankem Gratkowskim. Sestava: Magnus S. Eide / bicí Michal Wroblewski / altový saxofon Magnus J. Grimnes / elektrická kytara Předskakovat bude Národní divadlo v nové sestavě: Jiří Štěpán / basa Lukáš Fojtík aka Forest / bicí Marek Tragan / akustická kytara Improvizace, free jazz, občas trocha noisu. Hrát vždycky trochu jinak a nebát se dělat chyby, to je o co tu běží. A hledání hranic.

20:00 - 22:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
SWINGALIA
Hudební altán, Rožnov pod Radhoštěm
SPOLEKTIV
Hudební altán, Rožnov pod Radhoštěm
"KUDLA S KAPELOU V KRABICI"
Hudební altán, Rožnov pod Radhoštěm
MUSICA: KRÁLOVSKÉ KONCERTY
Reduta, Uherské Hradiště
MUSICA: SMETANOVO TRIO
Reduta, Uherské Hradiště
4TET - NOVÁ KONCERTNÍ VERZE V.
Klub kultury, Uherské Hradiště