Koncert / Radůza

Akce Luhačovice

Koncerty
Další akce ve městě Luhačovice

Koncert / Radůza

Radůza – Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové“ životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka“ slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík. Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii.

Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.

Během koncertu je zakázáno fotografovat a pořizovat zvukový nebo zvukově obrazový záznam.

Čas konání: 19:30

Vstupné: 450,- / 400,- / 350,-

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Katapult – Nostalgia tour
Dům kultury, Uherský Brod
4 Tenoři
Dům kultury, Uherský Brod
Vltava - Náklad štěstí tour
M-klub, Valašské Meziříčí
Mig 21 - Hyjé Tour
M-klub, Valašské Meziříčí
Lucie Bílá - To o mně
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Horkýže Slíže
Sportovní Hala Sušil, Bystřice pod Hostýnem