Koncert 2020 Orchestru Václava Marka

Akce Valašské Meziříčí

Koncerty
Další akce ve městě Valašské Meziříčí

koncert 2020 Orchestru Václava Marka

Hlavní host: Leona Machálková

Václav MAREK s orchestrem hraje k tanci i poslechu tu nejlepší hudbu nejen z minulého století. Pro letošní rok připravil vánoční turné, se kterým navazuje na tradici vánočních koncertů Orchestru Václava Hybše.
„Vánoční koncert 2020“ přináší vedle domácích šlágrů a celosvětově známých a osvědčených evergreenů také oblíbené vánoční písně a skladby včetně nejkrásnějších klasických českých koled. Hlavním hostem bude zpěvačka a muzikálová herečka, která moderovala hudební pořady v rádiu i televizi, hrála v divadle Semafor a spolupracovala s Karlem Svobodou, Leona MACHÁLKOVÁ. Jako vokální sólisté vystoupí Kamila NOVOTNÁ (herečka a zpěvačka Divadla Semafor, s orchestrem spolupracuje od roku 2012) nebo Lenka ŠVESTKOVÁ (absolventka Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv a studentka Pedagogické fakulty UK) a Filip HOŘEJŠ (kromě muzikálů se věnuje částečně opeře, činohře, studiovému nahrávání, učí herectví a vystupuje s různými orchestry) nebo Jan DOSKOČIL (student Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv, věnující se mj. dabingu a studiovému nahrávání, působí i v rockové kapele coby zpívající baskytarista). Konferenciér programu Dr. Milan MAREK je velký milovník Osvobozeného divadla a divadla Semafor. Absolvent Pedagogické fakulty UHK, Přírodovědecké fakulty UMB a Pedagogické fakulty UK si profesi moderátora osvojil v Českém rozhlase.

na místě 390 Kč, v předprodeji 350 Kč

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Bert & Friends
M-klub, Valašské Meziříčí
Bee Bakare Trio (UK/SK/CZ)
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
Poletíme?
M-klub, Valašské Meziříčí
Shanna Waterstown & Band (USA)
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
Koncert 4TET
Valašské Klobouky
HELENA VONDRÁČKOVÁ
Kongresové centrum Zlín, Zlín