Koncert BSP

Akce Brno

Koncert BSP
Koncerty
Další akce ve městě Brno

Koncert BSP

BSP -přednarozeninový koncert k 30 letému výročí skupiny v brněnském Semilasse!
Ota Balage, Kamil Střihavka a Michal Pavlíček - co jméno, to rocková legenda, kterou již bez mála třicet let spojuje zkratka BSP. Čeká vás vše, co od této kapely čekáváte. Dvě hoďky hitů, pěveckých a instrumentálních čísel, nezdolná energie a skvělá atmosféra. Nenechte si ujít koncert, který ukončí éru, kdy živá hudba nuceně opustila podia. Vrací se v plné síly, k naší radosti i radosti skupiny, která si říká BSP!

590,- 690,- Kč

!! POZOR, ZMĚNA TERMÍNU!!
Koncert BSP, který se měl původně uskutečnit již tuto středu, z důvodu lehké zdravotní indispozice člena kapely musíme přeložit na čtvrtek 14. 10. 2021. Čas zůstává stejný. Situace nás velice mrzí a za komplikace se omlouváme, ale zdraví a pohoda všech zúčastněných na naších akcích je pro nás priorita!! Pokud máte již zakoupené vstupenky, tak samozřejmě platí i pro nový termín. Pokud je zakoupené nemáte, můžete si je zakoupit v síti ticketportal a goout.cz A v případě, že se vám nový termín nehodí, vstupné vám samozřejmě vrátíme. Děkujeme za pochopení a přízeň, kapela BSP se těší na viděnou 14. 10. 2021 v 19:00 v KC Semilasso

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce