KONCERT RADŮZY PŘESUNUT

Akce Kladno

KONCERT RADŮZY PŘESUNUT
Koncerty
Další akce ve městě Kladno

KONCERT RADŮZY PŘESUNUT

Máme další "nový" termín koncertu. S Radůzou se snad už finálně setkáme 16. prosince 2021! Zakoupené vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti.

Umělecká dráha Radůzy připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako předskokanka slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík. Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii.

Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.

Cena 390,- a 450,-.

19:00

Budeme velmi rádi, když si vstupenky ponecháte a koncert si v náhradním, snad již finálním termínu užijete.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Marek Žihla - Operní árie
Galerie Viktora Olivy, Nové Strašecí
Mig 21
Společenský dům, Hořovice
Koncert Orchestru Václava Marka
Kulturní Dům, Čelákovice
Olga Lounová s kapelou
Kulturní dům, Stochov
Anna K
Kulturní Dům, Čelákovice