KONCERT SLAVIC TRIO

Akce Semily

Koncerty
Další akce ve městě Semily

KONCERT SLAVIC TRIO

Koncert Kruhu přátel hudby. Na únorovém koncertě se letos představí komorní soubor Slavic Trio. Můžete se těšit na přehlídku autorů, jako byli J. S. Bach, J. Haydn či E. Schulhoff.

Soubor mladých interpretů s bohatými zkušenostmi a osobními hudebními úspěchy (studia na prestižních světových školách Conservatoire National Superieur de Musique v Lyonu, Royal College of Music London, významné ocenění - Pražské jaro a bohaté hudební zkušenosti Orchestr Mladých Evropské Unie (EUYO), Gustav Mahler Jugendorchester, Česká filharmonie aj.

Slavic trio Barbora Trnčíková (hoboj), Anna Sysová (klarinet), Petr Sedlák (fagot). První koncert absolvovali pod vedením členů Berlínské filharmonie flétnisty Egora Egorkina a fagotisty Václava Vonáška, na Londýnské Royal College of Music pracovali s fagotistkou Sarah Burnett. V roce 2018 vyhrálo trio 1. cenu na mezinárodní soutěži komorních souborů v italském Chieri a v roce2019 se stali laureátem Soutěže Nadace Bohuslava Martinův Praze.

V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
WALDA GANG A ALKEHOL
Kd Crystal, Česká Lípa
Tata Bojs open-air
Mírové náměstí, Jablonec nad Nisou
Štefan Margita - INTIMITY
Městské Divadlo, Turnov
Trio DuBois
Městské Divadlo, Turnov
The Ocelots (IR)
M-klub, Valašské Meziříčí