Koncert Společná věc

Akce Brno

Koncert Společná věc
Koncerty
Web organizátora:
www.dub.cz
Další akce ve městě Brno

Pozvánka na koncert Společná věc 2021

Na koncertě Vás čeká velkoplošná projekce spojená s tóny tajemného Vodnářského zvonu.

Výjimečný, tajuplný, harmonizující – i takové přívlastky si získal nástroj, který má název Vodnářský zvon. Objevil ho a na koncertech Společná věc na něj hraje biotronik Tomáš Pfeiffer.

Je vytvořen ze sedmi kovů, které podle tradice mají zastupovat planety ve vesmíru – je spojen s vesmírem a podle legend má působit na tělo i duši a uvádět je do potřebné rovnováhy.  Tento unikátní nástroj – jeho zvuk nese staletou duchovní sílu, která vám může pomoci při vaší cestě životem.

Nástroji se říká Vodnářský zvon proto, že připomíná obrácený zvon naplněný vodou. Zvuk vzniká jak samotným nástrojem, tak i přispěním toho, kdo na něj vkládá ruku. 

Je to tajemství zvuku, tajemství rezonance.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Koncert se koná 29.10.2021 v 19:00 hod., Besední dům Komenského náměstí 8.  Předprodej: e-obchod www.dub.cz, TIC – TO JE BRNO, Panenská 1, tel.: 513 039 035, 602 404 246, e-mail: panenska@ticbrno.cz, informace tel.: 603 723 713. Vstupné: 180 / 150 Kč

Informace o koncertech naleznete na našich webových stránkách: www.dub.cz

 

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: TOMÁŠ PFEIFFER – DIMENZE 2+2, s.r.o.
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce