Koncert Tisíc a jedna noc - Martin Chodúr s kapelou

Akce Ostrava

Koncert Tisíc a jedna noc - Martin Chodúr s kapelou
Koncerty, Kultura
Web organizátora:
www.martinchodur.cz
Další akce ve městě Ostrava
Podrobnější informace: začátek 19:00, 90 min.
Koncert Tisíc a jedna noc představuje nové autorské album zpěváka Martina Chodúra. Jak už samotný název napovídá, je inspirované legendární knihou národních příběhů ze Středního východu. Stejně jako slavná kniha je i album směsicí nejrůznějších stylů od popu až téměř po art rock. Charismatický hlas Martina Chodúra na něm provází posluchače jako Šeherezáda v knižní předloze.  
Nové album láká na velké melodie zazpívané snadno rozpoznatelným hlasem za doprovodu skvělých muzikantů. Lyrické písně, velké balady i energické skladby plné života jsou autorskou tvorbou Martina Chodúra po textové i hudební stránce. Posluchač v nich může najít mnoho literárních i hudebních odkazů a poselství, která nebývají v populární hudbě typická. Doprovodná kapela MACH ve složení: Vlastimil Šmída, Patrik Benek, Marek Dufek, Ivo Morys, Adéla Švanová. Koncert je určený široké veřejnosti. 90 min.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: CoCo Música, s.r.o.
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Monkey Business
Barrák music club, Ostrava
Monika Absolonová
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Horkýže slíže
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
S.D.I. Ostrava
Barrák music club, Ostrava