Koncert v kostele: ANNA K. akusticky

Akce Liberec

Koncert v kostele: ANNA K. akusticky
Koncerty
Další akce ve městě Liberec

Koncert v kostele: ANNA K. akusticky

V nádherném prostředí kostela Nejsvětější Trojice si můžete letos vychutnat v akustickém provedení skladbu roku 1999 Nebe, ale i další hity pětinásobné držitelky hudebních cen Anděl Anny K. – Nelítám nízko, Chvíli nad vodou, Stačí, když se díváš, Šestý smysl, zavírám oči, Večírek za koncem a spoustu dalších.

Anna K. je česká zpěvačka a držitelka 5 ocenění Anděl. Pravidelně se objevuje také v nominaci ankety Žebřík časopisu Report, kde byla čtenáři zvolena Zpěvačkou roku v roce 2011, 2012 a 2013.

Přestože vydala debut Já nezapomínám v roce 1993, výrazný průlom pro ni znamenala až o šest let později deska Nebe, na které započala její hudební spolupráce s životním partnerem Tomášem Varteckým. Jejich autorský tandem se plně rozvinul na albu Noc na zemi, následovaném v roce 2006 deskou Večernice.

V roce 2010 zpěvačka úspěšně podstoupila léčbu rakoviny prsu a poté se zapojila do dvou vlastních kampaní nabádajících ženy k včasnému vyšetření a pravidelným kontrolám. Její zkušenosti s bojem proti této nemoci se odrazily i na nahrávce Relativní čas.

Nejnovější album Anny K. nese název Světlo. Kolekce silných písniček vznikala ve spolupráci s Tomášem Varteckým a britskými producenty Stevem Lyonem a Jay Reynoldsem.

Vstupné: 350 Kč / sezení hlavní sál, 290 Kč / stání první a druhý balkón

Pátek 6. září 2019 v 20:00 až 21:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Sodoma Gomora
BUNKR Rock Club, Liberec
Janek Ledecký 2019
Dům Kultury, Liberec
Hasan
BUNKR Rock Club, Liberec
Honza Nedvěd
Dům Kultury, Liberec
Marpo
Home Credit Arena, Liberec
Mikolas Josef
Dům Kultury, Liberec