Toggle navigation
Přihlášení
přidat akci
TOP akce
Kam na výlet
Fotografie výletních míst
Nové:
Mapa akcí a výletů
Fotografie z akcí
Zavři Menu
Den
zruš den
Kraj
Všechny kraje
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královéhradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Praha
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
Obec
Zde napište název obce
Kategorie
všechny kat.
Akce pro děti
Auto Moto
Den dětí
Divadlo
Divadlo, kino
Festivaly
Fotbal
Hody
Jarmarky a trhy
Jiné akce
Kino
Koncerty
Kultura
Poutě
Přednášky a kurzy
Setkání a srazy
Slavnosti
Sportovní akce
Taneční zábavy a plesy
Tradice a řemesla
Turistika
Vaření, Gastronomie
Veletrhy
Velikonoce
Víno Pivo
Výstavy
Zábava, párty
Zvyky a tradice
Menu
Koncerty dne: 22.10.2019
Akce 22.10.2019
Colour Bass Duo
22.10.2019
Krnov
VLADISLAV BLÁHA - KYTARA
22.10.2019
Zámek Valdštejnů, Litvínov
MATOUŠ PĚRUŠKA, KRISTINA VOCETKOVÁ
22.10.2019
Městský společenský dům, Kolín
JAN OSTRÝ – FLÉTNOVÝ RECITÁL
22.10.2019
Klášterní knihovna, Cheb
Jirka Řehulka a Malý Beat
22.10.2019
D-klub, Příbram
DASHA
22.10.2019
SONO Music Club, Brno
Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó
22.10.2019
Filharmonie Bohuslava Martinů, Zlín
MusicOlomouc 2019
7.10.2019
-
3.11.2019
Umělecké centrum Univerzity Palackého, Olomouc
Two pianos - Schallfeld ensemble (A)
22.10.2019
Umělecké centrum Univerzity Palackého, Olomouc
Kamelot
22.10.2019
Kulturní dům, Bystřice nad Pernštejnem
The Greatest Rock Hits by "Impulse" Symphony Orchestra
22.10.2019
DEPO2015, Plzeň
Málo se známe Tour 2019 - Hradec Králové
22.10.2019
Petrof Gallery, Hradec Králové
JAKUB SMOLÍK 2019
22.10.2019
KD Ostrov, Havlíčkův Brod
Peter Nagy 60 – CZ/SK Tour 2019
22.10.2019
DK metropol, České Budějovice
Akce 23.10.2019
Václav Neckář a Bacily
23.10.2019
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Jelen
23.10.2019
Fléda Club, Brno
Honza Brož a Devítka
23.10.2019
Dům kultury, Mladá Boleslav
4TET
23.10.2019
Dům kultury, Kroměříž
Michal Pavlíček a Trio
23.10.2019
Městské kulturní středisko, Vyškov
JIŘÍ SCHMITZER
23.10.2019
Národní dům, Ústí nad Labem
NEREZ & LUCIA
23.10.2019
Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem
MusicOlomouc 2019
7.10.2019
-
3.11.2019
Umělecké centrum Univerzity Palackého, Olomouc
The Complication + Hell Paso Tour + Hit The Freak
23.10.2019
Divadlo Pod lampou, Plzeň
A Pale Horse Named
23.10.2019
Barrák music club, Ostrava
Rainbreakers
23.10.2019
Komorní klub (KZOJ), Ostrava
Lenka Nová - Ve dvou tour
23.10.2019
Semilasso, Brno
Robert Balzar Trio
23.10.2019
Klub Parník, Ostrava
Vlasta Redl s kapelou
23.10.2019
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Poletíme?
23.10.2019
Sklub, Olomouc
Lenka Filipová a hosté
23.10.2019
Jilemnice
ABBA Symphonic
23.10.2019
IDEON, Pardubice
Galakoncert Zlín - Gábor Tarkövi a Moravia Brass Band
23.10.2019
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Peter Nagy 60
23.10.2019
Krušnohorské divadlo, Teplice
Pavlína Jíšová
23.10.2019
Společenský sál Aurora, Třeboň
INDI STIVÍN – KONTRABAS, ALICE SPRINGS – KLAVÍR
23.10.2019
T klub - kulturní agentura, Rožnov pod Radhoštěm
Pavel Dobeš
23.10.2019
Kralupy nad Vltavou
RICHARD MÜLLER, MICHAEL KOCÁB A ONDŘEJ SOUKUP
23.10.2019
Dům Kultury, Liberec
Akce v dalším období
PETR KOTVALD 2019
24.10.2019
Městský společenský dům, Kolín
Michal PROKOP & FRAMUS 5
24.10.2019
Městské Divadlo, Žďár nad Sázavou
Miloš Meier - Drumming Syndrome
24.10.2019
KNAK, Teplice
Olympic „Permanentní tour“ 2019
24.10.2019
Dům kultury, Kladno
FLOYD PULSES
24.10.2019
Kulturní dům, Stochov
Peter Nagy 60
24.10.2019
Kino Metropol, Olomouc
The Beatles revival a K. Kahovec
24.10.2019
Novostrašecké kulturní centrum, Nové Strašecí
Pokáč
24.10.2019
Forum Karlín, Praha
The Rasmus
24.10.2019
Palác Lucerna, Praha
Poletíme?
24.10.2019
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
Blanka Šrůmová a Jan Sahra Hedl
24.10.2019
Kulturní dům K-TRIO, Ostrava
SLADKÁ FRANCIE
24.10.2019
Měšťanská beseda, Plzeň
Dubnička Lahoda Revival Kabaret 24.10.2019
24.10.2019
Měšťanská beseda, Plzeň
Položky
1
až
13
(celkově
300
)
1
2
3
4
5
6
>>