Kosheen & Sian Evans

Akce Praha

Koncerty
Další akce ve městě Praha

Kosheen & Sian Evans v Lucerna Music Baru 23.02.2020

Sian Evans s Kosheen vyprodala pražský koncert a přidává další, turné po ČR tak začne dříve!

Sian Evans se po pěti letech v rámci turné po České republice vrací do pražského Lucerna Music Baru. K úternímu koncertu (25. února), který se jim povedl velmi rychle vyprodat, ještě bristolští Kosheen přidali živé vystoupení na neděli 23. února, taktéž v Lucerně. Nově rozšířená koncertní sestava slibuje výraznější pódiovou show a neopakovatelný zážitek.

Koncertní šňůra naváže na poslední koncert v roce 2015, kdy Kosheen předvedli zdařilý experiment s Bohemian Symphony Orchestra Prague. V předjaří roku 2020 se vrací ve své nejvlastnější podobě: Uslyšíme nadupanou koncertní kapelu, které vévodí nezaměnitelný a uhrančivý hlas zpěvačky Sian Evans. Kapela, která zaujala atraktivním mixem trip-hopu, breakbeatu, alternativního rocku a drum’n’bassu, si hned od začátku vybudovala velkou fanouškovskou základnu v českých zemích a ráda se k nám vrací. Písně jako Hide U, Catch, (Slip & Slide) Suicide, Hungry nebo Harder, opět rozvibrují a roztančí Prahu a další velká města.

Turné Sian Evans a Kosheen proběhně v těchto termínech a městech:

NE 23.2.2020 PRAHA / LUCERNA MUIC BAR
ÚT 25.2.2020 PRAHA / LUCERNA MUSIC BAR
ST 26.2.2020 BRNO / BOBY CENTRUM
ČT 27.2.2020 OSTRAVA / BONVER ARENA
PÁ 28.2.2020 PARDUBICE / PVV IDEON


V roce 1999 se v anglickém Bristolu setkali producenti a skladatelé Markee Ledge a Darren Decoder s původně velšskou zpěvačkou Sian Evansovou. Jméno Kosheen dali své nově vzniklé kapele podle severoamerického apačského bojovníka jménem Cochise, aby později v Japonsku zjistili, že v sobě sdružuje i japonské výrazy pro “starý” (ko) a nový (shin).

Debutové album Resist znamenalo výrazný průlom do britské taneční scény a originální směsí trip-hopu, breakbeatu, alternativního popu, drum’n’bassu i techna obohatili tvář evropské nejen taneční scény na začátku 21. století. Tracky Hide U, Catch, (Slip & Slide) Suicide, Hungry nebo Harder z jejich debutu či All In My Head z druhého alba Kokopelli, vydaného v roce 2003 se staly součástí britské i světové hudební historie. Skupina si získala srdce českých fanoušků již od začátku své kariéry, byli mimo jiné headlinery druhého ročníku Colours of Ostrava a vystoupili i na Sázavafestu.
Vstupenky: http://bit.ly/kosheen-prague_23_02_20

Začátek akce: 23. 2. 2020 20:00:00
Konec akce: 23. 2. 2020 22:30:00
Vstupenky
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
The Score (US)
Roxy Prague, Praha
Seafret
Lucerna Music Bar, Praha
Half Moon Run (CA)
Rock Café Prague, Praha
Pentatonix (US)
O2 universum, Praha
Horkýže Slíže
Lucerna Music Bar, Praha
DJ Krush (JP)
Lucerna Music Bar, Praha