KOUZELNÁ ŠKOLKA - MICHAL NA HRANÍ

Akce Velké Meziříčí

Akce pro děti
Další akce ve městě Velké Meziříčí

KOUZELNÁ ŠKOLKA - MICHAL NA HRANÍ

Původní zakoupené vstupenky (13. 11. 2020, 21. 5. 2021) zůstávají v platnosti.!

Nejznámější zábavný program pro děti s Michalem z Kouzelné školky! Přijďte si hrát, přijďter se bavit a HLAVNĚ SMÁT! O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu. Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Nebudeš to právě ty? Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepící pásky. Aby si Michal mohl s dětmi hrát, ještě než vyrazí na hriště musí se převléknout do tepláků a trička, ani to u Michala ale není jen tak! Když to všechno s pomocí dětí zvládne, začne hraní, vrtění a řádění!

Dětské pořady Michala Nesvadby si za dobu svého uvádění získaly velké množství nadšených a pravidelných diváků. Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech které děti denně obklopují, které zanjí a jen udiveně sledují co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zábavné, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl.

Představení vhodné pro děti od 2+ let! Délka představení 60 minut bez přestávky. Cena v předprodeji/na místě: Dítě do dovršení 2 let v době konání 17. 9. v doprovodu alespoň 2 platících zdarma bez nároku na místo. Slevy: ZTP 100,-- Kč, ZTP/P 2x 100,-- Kč.

17:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
LOLLIPOPZ - Velká show
Dům Kultury, Žďár nad Sázavou
Jak si včelky medily
Městské kulturní středisko Beseda, Moravské Budějovice