Kroměřížské hodování v Květné zahradě 2019

Akce Kroměříž

Kroměřížské hodování v Květné zahradě 2019
Vaření, Gastronomie
Další akce ve městě Kroměříž

Kroměřížské hodování v Květné zahradě 2019

Kroměřížské hodování v Květné zahradě 2019 - Festival
regionálních potravin, minipivovarů a krajových specialit

Akce se uskuteční v rámci Víkendu otevřených zahrad a koncertu Malí velcí filharmonici, na kterém se představí vybraní žáci veřejných ZUŠ Zlínského kraje a členové Filharmonie Bohuslava Martinů.

Srdečně zveme všechny milovníky dobrého piva a jídla. Představí se vám výběr z nejlepších lokálních minipivovarů, kvalitní domácí dobrůtky a krajové speciality.

Již teď se můžete těšit na tyto pivovary a minipivovary: Selský pivovárek, Hanácký pivovar, Pivovar Malenovice, Pivovar Uherský Brod a Suchdolský Drakouš.

Akce se koná v Květné zahradě za každého počasí a je vhodná pro celou rodinu. Těšit se můžete na vymazlená pivíčka z minipivovarů( budeme průběžně doplňovat). K jídlu Vás čekají kýty na rožni, steaky, klobásy, ryby z udírny, jitrnice, jelita, sýrové speciality, uzené, bramboráky, zelňáky, lokše, koláče, pečivo, čerstvě lisované štávy a sirupy, vínečko i kafíčko a spousta dalších poctivých domácích pochutin. Moc se na vás těšíme v Kroměříži a na zámcích: Ploskovice, Náchod a Jindřichův Hradec.

Místo a datum konání:
od 9.30 do 18 hodin
Květná zahrada Kroměříž – 8. a 9. června 2019
Zámek Ploskovice – 15. června 2019
Zámek Náchod – 22. června 2019
Zámek Jindřichův Hradec – 5. a 6. července 2019

8. 6. o 9:30 – 9. 6. o 18:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce