KROMSTAR

Akce Kroměříž

Jiné akce
Další akce ve městě Kroměříž

KROMSTAR

KROMSTAR – Hledá se talent! PĚVECKÁ SOUTĚŽ PRO ZAČÍNAJÍCÍ ZPĚVÁKY!

Chceš vystoupit naživo s kapelou, nebo si zazpívat před publikem na některé z akcí pořádaných Domem kultury v Kroměříži?

Podmínky a pravidla soutěže:

Jde o novou soutěž pro všechny talentované neprofesionální zpěváky a zpěvačky ve věku od 7 do 20 let. Pěvecká soutěž pro celý okres Kroměříž.

Soutěž je žánrově otevřená - pop, rock, folk, muzikál. Podmínkou je zpěv zpaměti a zajištěný hudební podkres do finálového kola v MP3 formátu. Soutěžit lze s písní českou či zahraniční.

Soutěž je rozdělena na 3 věkové kategorie sólových zpěváků:

1. Kategorie: 7 – 10 let
2. Kategorie: 11 – 15 let 3. Kategorie: 16 – 20 let Speciální kategorie: duet (věk 7 – 20 let)

Pokud uchazeč projde užším výběrem, na základě rozhodnutí poroty, postupuje do dalšího, finálového kola, které se uskuteční v sále Klubu Starý pivovar v Kroměříži dne 5. 11. 2022 v 16 hodin. Finálové kolo proběhne za účasti veřejnosti.
Do finálového kola postupuje na základě užšího výběru z poskytnutých MP4 nahrávek písní z každé kategorie 5 uchazečů. Na finálový večer si připraví 1 píseň, minimální délka vystoupení 1 minuta, maximální délka 4 minuty (1 skladba). Účast v soutěži je ZDARMA. Nehradí se žádné registrační poplatky. Výsledky 1. výběrového kola a potvrzení účasti na finále bude oznámeno telefonicky nebo písemně všem účastníkům soutěže v termínu 21. 10. 2022. Postupující budou zveřejněni na stránkách DK Kroměříž a Klubu Starý pivovar, stejně tak seznam vítězů finálového kola.

16:00 hod.

Zdarma

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce