Kyrgyzstán a Tádžikistán

Akce Jihlava

Kyrgyzstán a Tádžikistán
Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Jihlava

Kyrgyzstán a Tádžikistán

Nová přednáška od Pavel Svoboda Photography ze tří cest do svérázné oblasti divokých velehor Kyrgyzstánu a Tádžikistánu!
Přátelští pastevci, tradiční pohostinnost a krásné horské treky v Ťan-Šanu i Pamíru. Jurty, kumys, orientální bazary a postsovětská nostalgie. V málo známém Turkestánském hřbetu, v oblasti přezdívané „Asijská Patagonie“, se tyčí k nebi přes kilometr vysoké žulové stěny. Fanské hory v Tádžikistánu jsou vyhlášené svými tyrkysovými jezery a dech beroucími scenériemi. Sám stopem odlehlým Pamírem po slavné Pamir Highway. Wachánským údolím po hranicích s Afghánistánem, trek k azurovým jezerům a přes vyprahlý Pamír až k sedmitisícovému Pik Leninovi. Tádžikistán je nejchudší zemí bývalého Sovětského svazu, nicméně zdejší obyvatelé jsou extrémně pohostinní. Cestování po Střední Asii nadchne i ty nejnáročnější dobrodruhy! :) Autogramiáda nové knihy NAPŘÍČ ASIÍ o půlroční cestě z Moskvy do Bangkoku! Vstupné v předprodeji 130 Kč / na místě 150 Kč

Předprodej: http://www.kinodukla.cz/klient-62/kino-27/stranka-53/film-189145

www.photo-svoboda.cz

Úterý 19. listopadu 2019 v 19:30 až 21:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce