Lash & Grey live at Vila Lanna Prague

Akce Praha

Lash & Grey live at Vila Lanna Prague
Koncerty
Další akce ve městě Praha

Lash & Grey live at Vila Lanna Prague

Kristína Miháľová a Jakub Šedivý, kteří vystupují pod pseudonymem Lash & Grey patří mezi nejvýraznější tváře slovenské hudební scény. Se svým debutovým albem Sleeping with the lights on vyhráli cenu debut roku v soutěži Radio_head Awards 2021 a s novinkou Blossoms of your world Cenu Anděl za nejlepší slovenské album roku 2022. Ta získala velkou pozornost také v zahraničí – v Itálii, Holandsku, USA či Velké Británii. V minulosti předskakovali před světovými hvězdami jako Stanley Clarke nebo Candy Dulfer na nejznámějších slovenských jazzových festivalech. V roce 2019 vyhráli soutěž mladých talentů na festivalu Bratislavské jazzové dny a také soutěž Jazz Start Up. Světová jazzová legenda Dianne Reeves si je vybrala jako předskokany svého koncertu v bratislavském Istropolis.

Užijte si nezapomenutelný hlas Kristin Lash v doprovodu jednoho z nejnadanějších kytaristů Jakoba Grey v unikátních kulisách zahrady Vily Lanna v pražské Bubenči.

VSTUPNÉ:
smsticket 290 Kč, na místě 350 Kč

19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Pentatonix
O2 arena, Praha
HAUSER
Kongresové centrum, Praha
PAVEL VÍTEK 60
Lucerna Music Bar, Praha
Lenka Filipová – koncert
Letní scéna Musea Kampa, Praha
EKTOMORF
Klub Storm, Praha