LEPŠÍ ČASY TOUR 2020

Akce Žamberk

Koncerty
Další akce ve městě Žamberk

LEPŠÍ ČASY TOUR 2020

LP & BAND – Libor Pavlata

„Život sám, je příběh“ , říká autor, písničkář Libor Pavlata, člen Akademie populární hudby. Napsal ke všem skladbám hudbu i text a jak poznamenává, jsou „posbírány životem“ .
Životní zkušenost, pocity z náhodných lásek i celoživotních vztahů střídají motivy či pohled směrem k „mocným“ tohoto světa. Tour „Lepší časy“ bylo pojmenováno podle jedné z autorských skladeb aktuálního alba „U stolu“. Během vystoupení však uslyšíme už i písničky z chystaného třetího studiového alba, které se posouvá od folku a poprocku víc k rockovějšímu zvuku s drobnými prvky elektroniky. Ať už má to které album charakter jaký chce, jednotlivé melodické skladby propojuje příjemný, typicky jemně nachraptělý hluboký hlas, který odkazuje na osobnosti typu Johnnyho Cashe, ale i dalších charismatických hlasů. Doprovodná kapela sestává ze samých špičkových známých muzikantů. Klávesy Pavel Bohatý (ex Radim Hladík - Blueffect, nyní Anna K), kytary a pedal steel David Babka (P. Shoenfeldt (GB), Kamil Střihavka či Greenhorns), bubny Lukáš Mňága Král (ex Blanka Šrůmová). Hostovat budou Ondřej Klimek – saxofonista věhlasného Ennio Morriconeho nebo Jan Ponocný, kterého můžeme vídat s Ivanem Králem či Mekkym Žbirkou atd…

249,- Kč předprodej, 300,- Kč na místě

od 19:00 hod.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Laco Deczi
Divišovo Divadlo, Žamberk
Trautenberk
Újezd u Přelouče
FRANTIŠEK NEDVĚD A TIE BREAK
Šemberovo divadlo, Vysoké Mýto
Monster Meeting 2020
Enteria Aréna, Pardubice