Letní pití vína & gastro festival "Valtice po italsku"

Akce Valtice

Letní pití vína & gastro festival "Valtice po italsku"
Vaření, Gastronomie, Víno Pivo
Další akce ve městě Valtice

Letní pití vína & gastro festival "Valtice po italsku"

Ve dnech 4. a 5. července 2020 se v prostorách valtického zámku uskuteční letní vinařské slavnosti spojené s gastro festivalem. Degustace vína a pokrmů proběhnou na zámeckém dvoře, příjemnou letní atmosféru dotvoří cimbálová muzika k tanci i poslechu. V předzámčí stánkový jarmark. Vstup na akci je zdarma!

Italské speciality
Čtvrtý ročník letní akce na zámeckém dvoře se opět ponese v duchu Itálie a italských specialit. Akce Valtice po italsku / Valtice all 'Italiana představí italské tradice nejen v kulinářské oblasti a výrobě vína, ale také chce ukázat lokální produkty, italskou módu a design, prostě všechny věci, kterými proslula Itálie ve světě. V areálu budou stánky s potravinami a italskými specialitami a ochutnávky italských vín. Rádi přivítáme další zájemce o prezentaci italských gastro specialit, s přihláškami se obracejte na valtice@npu.cz.

Víno
Pro dokonalé propojení Itálie a Valtic bude tento letní festival hostit také přehlídku valtických, ale i dalších moravských vinařů. Moravská vína nemohou na letní akci ve Valticích chybět! Zájemci z řad vinařů hlaste svoji účast na valtice@npu.cz.

Vstup na celou akci je zdarma, víno a pokrmy se kupují na stáncích v hotovosti v českých korunách. Vstup je vždy od 11 hodin.
#valticepoitalsku #itálievevalticích #italskédny #letnípitívína #vínovaltice

Začátek akce: 4. 7. 2020 11:00:00
Konec akce: 5. 7. 2020 23:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce