LOLLIPOPZ - Velká show

Akce Žďár nad Sázavou

LOLLIPOPZ - Velká show
Akce pro děti
Další akce ve městě Žďár nad Sázavou

LOLLIPOPZ - Velká show

Lollipopz završily sezónu 2019 dvěma velkými koncerty v Brně a pražské Lucerně a od března pokračují ve své šňůře velkých show po menších městech, o která se fanoušci nejvíce psali. Těšit se můžete na nový program, jehož součástí jsou i úplně nové písničky. Lollipopz znáte z velkého množství kulturních akcí po celém Česku, ale také z úspěšného Youtubového pořadu Lollymánie. Můžete se těšit na velkou, barevnou a zábavnou hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb, ale i písničky z alba teprve připravovaného. K dispozici jsou také vstupenky MEET & GREET, které kromě vstupu na koncert umožňují i vstup na uzavřené setkání se skupinou Lollipopz, s možností získat autogram (exkluzivní plakát v ceně vstupenky), vyfotit se a prohodit s děvčaty pár slov. A to vše bez dlouhých front! Těchto vstupenek je velmi omezené množství. Rodič může doprovodit dítě na Meet & Greet s běžnou vstupenkou.

SKUPINA LOLLIPOPZ
vznikla v roce 2016 a tvoří jí čtyři dívky ve věku 11-13 let. Se svým vlastním repertoárem vystupují v České i Slovenské Republice. Mají za sebou i několik televizních vystoupení a s pořadem Lollymánie se staly oblíbenými Youtuberkami mezi dětmi do 12 let.

Vážení a milí,
Původní vstupenky zůstávají v platnosti.

15:00

Vstupné:
250,-Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Čechomor Kooperativa Tour 33 radostí života
nádvoří zámku, Žďár nad Sázavou
HRNEČKU, VAŘ
Havlíčkovo náměstí, Havlíčkův Brod
Peklo s ježibabou
Havlíčkovo náměstí, Havlíčkův Brod
Mohelenská pouť 2021
areál fotbalového hřiště, Mohelno
Čechomor Kooperativa Tour 33 radostí života
nádvoří zámku, Náměšť nad Oslavou