LORD OF THE LOST

Akce Praha

LORD OF THE LOST
Koncerty
Další akce ve městě Praha

LORD OF THE LOST

Německá gothic-metalová kapela LORD OF THE LOST oznamuje evropské turné! Letos v říjnu se ukáže i v PRAZE!

Nicnedělání nikdy nebylo nic pro kapelu LORD OF THE LOST. Jasně to ukázalo jejich aktuální epické dvojalbum „Judas“, které vyšlo v červenci 2021 a okamžitě se zařadilo do německého žebříčku alb na 2. místě, což je jejich dosud největší úspěch v žebříčcích!
Kvůli pandemii se turné k tomuto albu chystalo opravdu dlouho. Ve světě, kde stále více lidí hledá útěchu právě v hudbě, ve světě, kde samotná myšlenka, stojícím za názvem kapely - LORD OF THE LOST, nabývá na významu, je toto nadcházející turné mnohem víc než „jen“ turné k albu „Judas“. Je to vlastně jakýsi návrat domů. Návrat domů, na světová pódia! Koncerty LORD OF THE LOST byly vždy více než jen koncerty. Odjakživa to bývá setkání pro silnou, rodinnou komunitu fanoušků s kapelou, jakýsi maják ve tmě. A v těchto dobách ještě víc než kdykoliv předtím. V tomto duchu chystají LORD OF THE LOST své HOMECOMING TOUR 2022, na kterém navštíví celkem 21 měst v 9 zemích. Čeká vás výběr nejlepších písní z alba „Judas“, které doplní všechny hity a nejoblíbenější hudební kousky kapely. To vše vám krásně umožní na chvíli zapomenout na bláznivý svět kolem nás a vy budete mít možnost dělat to, po čem všichni určitě už tak dlouho toužíte: pořádně si zařádit. Ať už na pódiu, nebo před ním! LORD OF THE LOST s sebou na turné berou své přátele, německou gothic-metalovou bandu NACHTBLUT a další německou gothic-rockovou kapelu SCARLET DORN, aby svým uměním tyto výjimečné večery hudebně i emocionálně doplnili. Letošní podzim bude nabitý skvělými koncerty a sychravé, temné počasí ještě nahrává právě gothic-metalovému umění. LORD OF THE LOST se zastaví na jediném koncertě pro ČR, v PRAZE, klubu Storm, 28.10.2022! Přijďte si to užít!

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
UB40 V PRAZE!
Forum Karlín, Praha
Bright Eyes (US)
Lucerna Music Bar, Praha
EKTOMORF
Klub Storm, Praha
Kiss 2022
O2 arena, Praha
Szidi Tobias & band – SEDMOLÁSKA
Letní Scéna Na Vyšehradě, Praha