LORD OF THE RINGS IN CONCERT

Akce Brno

LORD OF THE RINGS IN CONCERT
Koncerty
Další akce ve městě Brno

LORD OF THE RINGS IN CONCERT

Legendární a fantastický svět hobitů a elfů ožívá díky hudebně-vizuálnímu představení v podání orchestruLordsofTheSound.

Dvouhodinový velkolepý koncert za účasti symfonického orchestru, sboru a sólistů!

Od veselých melodií hobitů až po hrozivé zvuky Mordoru, přes nádherné lyrické písně elfů - Oscarem oceněná hudba Howarda Shorea napsaná pro slavnou filmovou trilogii "Pán prstenů" zazní s novou naléhavostí a znovu vytvoří nezapomenutelnou atmosféru Středozemí.

John Ronald Reuel Tolkien se proslavil po celém světě svým románovým cyklem „Pán prstenů“.
Celý svůj život věnoval „kronice“ své fiktivní říše Středozemí. Svým nepřekonatelným dílem inspiroval skladatele Howarda Shorea k vytvoření hudebního mistrovského díla, které si vysloužilo nejvyšší hodnocení hudebních kritiků a má miliony obdivovatelů po celém světě. Orchestr LordsoftheSound je dlouholetým ctitelem epických hudebních témat a neustále přináší radost evropskému publiku jasnými a nezapomenutelnými koncerty, včetně hudby slavných filmových skladatelů, jako jsou Hans Zimmer, RaminJavadi,Klaus Badelt, James Howard a jiní. "Nastal okamžik, kdy vám s potěšením představujeme hudební příběh "Lord oftheRings in Concert". Těšíme se na vás na živém koncertu nejslavnější ságy světa!"

Open gate
18:00

Start
19:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Scorpions
Winning Group Arena, Brno
SUZI QUATRO
Sono Centrum, Brno
PAROV STELAR
Bobycentrum, Brno
AC/DC TRIBUTE SHOW
Zoner BOBYHALL , Brno
JIŘÍ KORN
Janáčkovo divadlo, Brno
Nezmaři
Mahenovo divadlo, Brno