Lucie Redlová & Garde

Akce Valašské Meziříčí

Lucie Redlová & Garde
Koncerty
Další akce ve městě Valašské Meziříčí

Lucie Redlová & Garde

Dne 12. 11. 2009 proběhl v M-klubu koncert Jakuba Nohy, kterému předskakovala místní pěnice Lucie Redlová. Ta na jaře 2009 vydala svou debutovou desku "První, poslední" a do té doby (kromě účinkování v Docuku) vystupovala sólově, ale než se rok ke konci nachýlil, rázem měla kapelu. Tu jí víceméně pomohl dát dohromady Jura Krumpoch z Rožnova (aby po pár koncertech zase odešel - jeho historická úloha již byla splněna). Basista Ivan Trpík a bubeník Milan Kratochvíl nicméně zůstali doteď a proto s radostí voláme - GARDE SLAVÍ 10 LET!
Přijďte si poslechnout průřez desetiletou tvorbou, chybět nebudou ani další skvělí muzikanti, kteří se v kapele na kratší nebo delší dobu objevili. Večírek zahájí ŽAMBOŠI, spřátelené trio ze Vsetína, jehož bubeník Jura Nedavaška s Lucií odehrál křtící turné k té první (a ne poslední) desce. Je to zkrátka všechno propojené a vy se přijďte propojit také ;-) Vstupné 140 Kč v předprodeji, 180 Kč na místě.

Pátek 22. listopadu 2019 v 20:00 až 21:59

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Pokáč
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
Aniiml (USA)
M-klub, Valašské Meziříčí
Poletíme?
M-klub, Valašské Meziříčí
4TET
amfiteátr, Valašské Meziříčí
FÍHA tralala so skupinou BABY BAND
Klub kultury, Uherské Hradiště
Iva Bittová a host CM Olšava
Dům kultury, Uherský Brod