MACHINE GUN KELLY

Akce Praha

Koncerty
Další akce ve městě Praha

MACHINE GUN KELLY

Machine Gun Kelly dnes oznámil své mezinárodní turné Mainstream Sellout Tour - kolosální koncertní šňůru 52 arén po Severní Americe a Evropě, na které vystoupí neu- věřitelná řada speciálních hostů včetně Avril Lavigne, Travise Barkera, blackbeara, Trip- pieho Redda, WILLOW, ianna diora, PVRIS a 44phantom ve vybraných termínech. Součástí vůbec prvního arénového turné multiplatinového umělce bude také speciální vystoupení na domovském stadionu v Clevelandu ve státě Ohio, FirstEnergy Stadium, největším stadionu ve městě. Žánrově vyhraněný interpret nasbíral přes 15,5 miliardy streamů online a prodal přes 10 milionů kusů alb.

Severoamerická část turné, kterou produkuje společnost Live Nation, začíná letos v červnu v Moody Center v Austinu, poté se zastaví v Miami, Bostonu, Phoenixu, Los An- geles a dalších městech a 13. srpna skončí v Clevelandu na FirstEnergy Stadium. Evropská část turné s 15 zastávkami odstartuje 16. září v Lanxess Areně v Kolíně nad Rýnem, dále se zastaví v Praze, Paříži, Londýně a dalších městech a skončí 12. října v Amsterdamu na AFAS Live.

Osoby mladší 15 let se účastní koncertu pouze v doprovodu dospělé osoby starší 18 let.

19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Ondřej Havelka
Letní scéna Musea Kampa, Praha
BUTY
Divadlo Broadway, Praha
URIAH HEEP
Forum Karlín, Praha
Calum Scott
Divadlo Archa, Praha