MAGDALENA KOŽENÁ, ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS

Akce Hradec Králové

Koncerty
Další akce ve městě Hradec Králové

MAGDALENA KOŽENÁ, ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS

POJĎME SI ZAŘÁDIT! | MAGDALENA KOŽENÁ, ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS

Magdalena Kožená, Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvedou 5. května 2021 v Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové písně Colea Portera v programu Pojďme si zařádit! (Let’s Misbehavel!)

Magdalena Kožená nás už dlouho překvapuje a okouzluje originálními projekty, v nichž elegantně a s dechberoucí virtuozitou putuje všemi historickými epochami klasické hudby. Tentokrát však chce českému a slovenskému publiku nabídnout koncertní program, jenž je vskutku nečekaný a v pravém slova smyslu výjimečný. Světoznámá mezzosopranistka se rozhodla na chvíli opustit svět klasické hudby a zakoketovat si s múzami lehkými. Pro svůj výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného – Cole Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, orchestru, jenž představuje světovou špičku v oblasti autentické interpretace jazzu, swingu a taneční hudby 30. a 40. let.

Přijďte si poslechnout slavné melodie Night And Day, I’ve Got You Under My Skin, Love For Sale či Begin To Beguin v podání Magdaleny Kožené, která vás zve slovy: Let’s Misbehave! – Pojďme si zařádit!

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
EVA A VAŠEK
Restaurace U Letců, Hradec Králové
THE BACKWARDS
Aldis, Hradec Králové
ŽALMAN A SPOL.
Restaurace U Letců, Hradec Králové
JAROSLAV SAMSON LENK & HOP TROP
Adalbertinum, Hradec Králové
ONDŘEJ HAVELKA & JEHO MELODY MAKERS
Adalbertinum, Hradec Králové
JAKUB SMOLÍK S KAPELOU
Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod