Malá mořská víla + masopustní karneval

Akce Praha

Malá mořská víla + masopustní karneval
Akce pro děti
Další akce ve městě Praha

Malá mořská víla + masopustní karneval

Prý nad mořskou hladinou žijí bytosti se dvěma nohama, prý se celé dny radují, prý... A ty tomu věříš? Věříte na mořské víly? Ano, to jsou ty princezny s rybími ocasy! Bydlí hluboko u mořského dna, hrají roztomilé hry, tančí a zpívají legrační písničky. Nevěříte? Tak plavte za mnou! Já vám něco povím! Povím vám pohádku o malé mořské víle a jejím velikém dobrodružství. Znám ji od pana Andersena, pošeptala mu ji mořská pěna...
Po cestě potkáme čarodějnici i prince. Půjčíme své fantazii velrybí ocasy, pevně se chytneme za ruce a ponoříme se pod hladinu, která skrývá tajemství i naději.

Já dobře vím, že mořské víly na nás věří. Věří na krásné a dobré lidi, kteří se radují mezi zelenými stromy i vysokými domy. Věří, že náš život je šťastný a že si můžeme vzájemně porozumět. Třebaže se jeden od druhého lišíme. Třebaže je každý z nás trošku jiný a zcela jedinečný. Tak na to mořské víly věří!

Po pohádce Malá mořská víla děti čeká masopustní karneval plný her a zábavy. Chybět nebude ani hudba a sladká odměna. Těšíme se na všechny princezny, loupežníky, bubáky a další masky.

autor: Hans Christian Andersen, Eva Kratochvílová
režie: Eva Kratochvílová
hrají: Hana Mathauserová/Kristýna Podzimková a Milan Ligač/Petr Pochop.

24.2.2019 16:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Grand Veteran 2019
Psychiatrická Léčebna Bohnice, Praha