Malina Brothers 10 let na pódiu

Akce Písek

Malina Brothers 10 let na pódiu
Koncerty
Další akce ve městě Písek

Malina Brothers 10 let na pódiu

Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá tráva), kytarista Pavel a houslista Josef se společně sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu Pavla Peroutku. Za několik posledních dekád se objevili jako hudebníci či producenti snad na všech důležitých albech tohoto žánru u nás. Mj. spolupracovali s Robertem Křesťanem, Pavlem Bobkem, Věrou Martinovou, Wabim Daňkem, Charliem McCoyem (Bob Dylan, Elvis Presley) aj. Mají za sebou řadu koncertů v USA i na domácích pódiích. Vydali tři řadová CD a na jaře 2019 natočili DVD s hosty Charliem Mc Coyem a Kateřinou García. Skupina v roce 2020 oslavila deset let existence. Na koncert v píseckém Divadle Fráni Šrámka, který se měl konat původně 27. března a poté 21. října, se můžete těšit v novém termínu 22. února 2021.

V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru jsme koncert odložili. Bude se konat v náhradním termínu 22.2. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Vstupné 250 Kč v předprodeji, na místě 300 Kč


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Štefan Margita ~ Intimity
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Trautenberk Tanz Metal
Kulturní dům, Písek
Marika Singers
Divadlo Frani Šrámka, Písek
David Koller ~ Acoustic Tour
Divadlo Frani Šrámka, Písek