MARCO MENDOZA (USA), ADAM BOMB (USA)

Akce Kolín

Koncerty
Další akce ve městě Kolín

MARCO MENDOZA (USA), ADAM BOMB (USA)

MARCO MENDOZA (USA) ? Viva La Rock Tour 2019
Special guest: ADAM BOMB (USA) Již po několikáté se k nám rád vrací, fenomenální baskytarista MARCO MENDOZA, člen superskupin THE DEAD DAISIES, WHITESNAKE, THIN LIZZY, TED NUGENT, BLUE MURDER aj.). Tentokrát je to opět s jeho sólovým projektem a navazuje tak na veleúspěšnou evropskou část ?Viva La Rock Tour?, která odstartovala již v loňském roce. Vyjímečné na dvou koncertech tohoto turné je, že se setkává na jednom podiu s newyorskou klubovou legendou ? kytaristou, zpěvákem a skladatelem Adamem Bombem. MARCO MENDOZA je jedním z nejvytíženějších a nejvyhledávanějších baskytarových hráčů současné epochy.

ADAM BOMB
V rámci svého aktuálního evropského turné 2019, se newyorská klubová legenda - zpěvák a kytarista ADAM BOMB vrací, hned na několik zastávek, se svou dynamickou show, plnou ostrých kytarových riffů a pyrotechnických efektů. Svou tvorbou a hlavně nenapodobitelnou podiovou prezentací, je tuzemskému publiku již dobře znám a jeho návrat na česká podia je vždy netrpělivě očekáván.

Začátek
20:00

Předprodej 350 Kč

Cena v den konání 400 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce