Marika Singers

Akce Písek

Koncerty
Další akce ve městě Písek

Marika Singers

Marika Singers ~ koncert pro Domácí hospic Athelas

Koncert Mariky Singers je pořádaný jako benefiční na podporu Domácího hospice Athelas v Písku. Tato profesně nesourodá parta pod vedením Mariky Divišové dokázala svým nadšením okouzlit a zaujmout natolik, že jejich koncerty bývají vyprodané, mají za sebou několik vystoupení jak v rozhlase, tak v televizi a úspěšná zahraniční turné jsou jen důkazem o skvělých výkonech provázejících jejich vystoupení. Repertoár mají unikátní a velmi nevšední, neboť vedle sebe můžete slyšet skladby duchovní i světské, písně lidové i muzikálové, gospely i popovou a rockovou klasiku. Kromě písní převzatých se můžete seznámit i s jejich atypickými úpravami nebo i s originální tvorbou z pera dvorního skladatele skupiny - Jiřího Chvojky.

Na jejich koncertech se nikdo nenudí. Efektní střídání a prolínání sólových a sborových partů, struktura skladeb i jejich interpretace, je jenom důkazem, že nadšení amatéři jsou pod skvělým vedením schopni podávat profesionální výkony.

Vstupné 220 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě.

Koncert pro pro Domácí hospic Athelas byl přeložen z listopadu 2020 na 27.11. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Stamicovo kvarteto
Koncertní síň Trojice, Písek
Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Václav Noid Bárta
Kulturní Dům Beseda, Dačice