MARTIN KRAJÍČEK TRIO

Akce Boskovice

MARTIN KRAJÍČEK TRIO
Koncerty
Další akce ve městě Boskovice

MARTIN KRAJÍČEK TRIO

Autorské skladby boskovického mandolínisty Martina Krajíčka a skladby brazilského stylu choro, variace na slovenský a moravský folklór a jazzové standardy. Spoluhráči Martina Krajíčka Juraj Valenčík (kontrabas) a Juraj Stieranka (housle) patří mezi hráče, kteří dokáží vkusně překračovat hranice žánrů a jsou velmi zručnými improvizátory. Martin mimo jiné předvádí techniku duostyle, kdy je slyšet hráče dva, byť hraje jeden.

Martin Krajíček (1977) patří bezpochyby k nejlepším mandolinistům v České republice. Svými netradičními přístupy posouvá možnosti využití tohoto nástroje v mnoha hudebních žánrech. To ostatně dokládá i jeho bohatá diskografie a četná spolupráce s hudebními ansámbly z oblasti lidové hudby, klezmeru, bluegrassu, jazzu, popu či klasické hudby. Pravidelně také vystupuje v zahraničí, mj. v roce 2009 prezentoval v USA své skladby na prestižním sympoziu The Mandolin Symposium with David Grisman and Mike Marshall.  

Vstupné: 150 Kč na místě / 120 Kč v předprodeji / 60 Kč studenti

Koncert z cyklu Kruh přátel hudby
Koncert přesunut z technických důvodů na 15. května 2019.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ŠlágrParta
Městské kulturní středisko - Besední dům, Vyškov
SMOKIE
DRFG Arena, Brno
Lenka Nová a Petr Malásek
Městské Divadlo, Znojmo
Druhá tráva - NOVÝ TERMÍN
Městské Divadlo, Znojmo
SLAVKOV OPEN 2020
Zámecká zahrada, Slavkov u Brna