MATAMAR v Ostravě na Alexandrii

Akce Ostrava

MATAMAR v Ostravě na Alexandrii
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

MATAMAR v Ostravě na Alexandrii! / 21.02.2020

MATAMAR – fanouškům elektronické hudby není třeba tuto dvojici, která bez nadsázky patří aktuálně mezi českou djskou špičku zdlouhavě představovat, proto zmíníme jen některé mezníky jejich kariéry. Djský projekt MATAMAR je tvořen dvojicí Mark Airman a Mata C. Svoji pouť na klubové scéně odstartoval v létě roku 2006. Krátce po své první akci se stali rezidenti vlastní párty v klubu Vertigo, která se poté dokonce objevila v časopise X Mag v rubrice 24 vyvolených parketů.

Aktuálně vystupují v klubech po celé republice a patří mezi jedny z nejobsazovanějších zástupců české scény, kteří vystupují po boku zahraničních stars. Můžete je slyšet také na nejich vlastní party "WOW" v pražském Duplexu, kde se vystřídalo již mnoho hvězdných jmen světové EDM scény. Loni vystoupili na hlavním "Ministry of Sound" podiu The Sun festivalu, který navštívilo přes 20tis. lidí a to po boku jmen jako Fedde Le Grand, či projekt Northern Lite. Letos pak mají za sebou mnoho vystoupení na prestižních akcích po boku zvučných jmen (R3hab, Mark Knight, Firebeatz, Chris Lake, Justin Prime a mnoho dalších) a také před několika tisíci lidmi na halové akci CITADELA, kde na pódiu střídali samotného Paul Van Dyka. Nechyběli ani na největším domácím tanečním festivalu - MÁCHÁČ 2014. Tento rok je čeká kromě mnoha významných domácích eventů a pravidelných vystoupení po celé ČR, také několik zajímavých hraní v zahraničí.

✖️MAIN STAGE / MATAMAR, Criminal Noise & Support DJs
✖️OLDIES STAGE / DJ GIANNI
----------

START / 21:00

Začátek akce: 21. 2. 2020 21:00:00
Konec akce: 22. 2. 2020 5:30:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Petr Kolář
Bonver Aréna, Ostrava
The Best of Roxette Ostrava
Multifunkční aula GONG, Ostrava
Marika Singers
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Separ OG tour
BrickHouse - Staré koupelny, Ostrava
MIG 21
Společenský sál DKMO, Ostrava
„Gipsy Fire 2020“
Divadelní sál DKMO, Ostrava