Max & Iggor Cavalera Return Beneath Arise - Zlín

Akce Zlín

Koncerty
Další akce ve městě Zlín

Max & Iggor Cavalera Return Beneath Arise - Zlín

Legendární bratrské duo Max & Iggor Cavalera vyráží na tour a na podzim se zastaví také ve Zlíně!

Max a Iggor Cavalerovi – nejproslulejší bratrská dvojice v historii metalu, která v polovině osmdesátých let založila metalovou legendu Sepultura. Zatímco Max v roce 1996, po vydání průlomového alba Roots, Sepulturu opustil a založil SOULFLY, Igor zůstal jako bubeník kapely až do roku 2006. Bratři se však po letech opět sešli a v roce 2007 vznikl projekt Cavalera Conspiracy.

Po mega úspěšném turné Max and Iggor Cavalera Return to Roots, které před dvěma lety zasáhlo celý svět se nyní sourozenci Max a Iggor opět vrací do minulosti! Na podzim tak budete moci slyšet přímo z Maxova hrdla za doprovodu Iggorova nenapodobitelného bubnování alba „Beneath the Remains“ z roku 1989 a „Arise“ z roku 1991.

Tak buďte u toho, protože turné Max and Iggor Cavalera Return Beneath Arise zasáhne i Českou Republiku a 22. listopadu se na tuto neopakovatelnou show můžete těšit ve zlínském klubu Masters of Rock Café.

20:00 - 23:55

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
RAMISSIO Rise and Shine 2020
Kongresové centrum Zlín, Zlín
C6 Operní gala
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Dalibor Janda – megakoncert
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Masters of Rock 2020
Masters of Rock Cafe, Zlín
THE BACKWARDS
Kongresové centrum Zlín, Zlín
AXEL RUDI PELL
Masters of Rock Cafe, Zlín