METALLICA S and M TRIBUTE SHOW

Akce Hradec Králové

Koncerty
Další akce ve městě Hradec Králové

METALLICA S and M TRIBUTE SHOW

METALLICA S&M TRIBUTE SHOW se symfonickým orchestrem je bezprecedentním projektem, který nemá ve světě obdoby! Klasika i modernost se spojí do jediného celku a objeví se před diváky ve své jedinečné mystické kráse.
Koncert S&M, legendární kapely Metallica, bude proveden skupinou Garage Dayz za doprovodu symfonického orchestru. Toto představení bylo v České republice již dvakrát vyprodáno, v letech 2019 a 2020. Show si získalo uznání a mnoho kladných ohlasů od hudebních kritiků i skalních rockových fanoušků: «Ten zvláštní okamžik, kdy tribute kapela Garage Dayz zní lépe než sama Metallica». «Průlomové. Skvělé. Magické. Úžasné. Vynikající. Nenašel jsem slova, která by popisovala tento koncert a mé pocity během této show. To, co vytvářejí na jevišti, nelze srovnávat s ničím, co jsem předtím viděl». «Úžasné muzikantství a vzrušující vokály mě přivedly do jiného světa, kde jsem zůstal jen já a hudba. Žádné okolnosti nemohly přerušit mé srdce, které bilo do rytmu hudby. Zpívala jsem a plakala zároveň». Nedávné velké koncertní turné po Francii, České republice, Německu a Rusku jen potvrdilo a posílilo popularitu tribute projektu. „Toto vysoce profesionální „firemní“ show je příkladem čisté, technické, výrazné a mohutné rockové hudby a já jsem byl velmi rád, že jsem se na ní mohl podílet,“ řekl v rozhovoru hlavní kytarista skupiny „U.D.O“ Andrew Smirnov.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ROMANTIC BAND PETRA HUBÁČKA
Sál Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
JANEK LEDECKÝ
Aldis, Hradec Králové
SILVESTROVSKÝ KONCERT
Sál Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
JAROSLAV SVĚCENÝ A VÁCLAV UHLÍŘ
Městská Hudební Síň, Hradec Králové
KAREL PLÍHAL – RECITÁL 7.12.2021
Divadlo Drak, Hradec Králové