Michal David - Britterm Tour 2021

Akce Ostrava

Michal David - Britterm Tour 2021
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Michal David - Britterm Tour 2021

Úspěšný zpěvák, producent a hitmaker Michal David po delší době zavítá do největších krajských měst se svou speciální Britterm Tour 2021 !

Michal David se opět představí se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšných Open Air Tour v roce 2018 - 2020.
Diváci se mohou těšit na největší hity Michala Davida a nebudou ochuzeni ani o vánoční písně. Playlist bude pestrý. Některé písně budou vybrány přímo na přání fanoušků. Letošní předvánoční čas bude opravdu nezapomenutelný. " Jsem moc vděčný, že už se koncerty zase můžou pořádat. Moji fanoušci už mi opravdu chybí a já se těším, až zase budu stát na pódiu a společně si to užijeme. Playlist bude opravdu bohatý a rozhodl jsem se, že před koncerty udělám veřejnou anketu, které písně by diváci chtěli slyšet nejvíce. Samozřejmě, že zvolené písně budou tvořit jen část playlistu, ale i tak si myslím, že to bude super ! Předvánoční doba je většinou pro všechny hektická a já věřím, že těmito koncerty se nám aspoň nachvíli podaří naladit na klidnější vlnu. Ale aby mě moji fanoušci nebrali za slovo, koncerty určitě poklidné nebudou. Jak je to u mne zvykem - pojedeme Non-Stop mejdan. " Pro ty největší fandy budou vždy připraveny v omezeném počtu populární VIP vstupenky – Meet & Greet – které majitelům zajistí osobní setkání s Michalem Davidem po koncertě.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
K2 Andrei Ioniță – violoncello
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
G2 Hudba ve filmu
Multifunkční aula GONG, Ostrava
M1 Vánoční koncert
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Aneta Langerová Dvě slunce
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Chlapecký sbor Permoník
Divadlo Jiřího Myrona, Ostrava
Janek Ledecký
Divadelní sál DKMO, Ostrava