Michal Horák

Akce Hranice

Michal Horák
Koncerty
Další akce ve městě Hranice

Michal Horák

Koncert Michala Horáka se uskuteční v pátek 11. března od 20:00 hodin v Zámeckém klubu. Cena vstupenky je v předprodeji 250 Kč, na místě 300 Kč. Předprodej vstupenek je v TIC Hranice na zámku nebo online na www.kultura-hranice.cz.

Mladý, talentovaný písničkář a student pedagogické fakulty Univerzity Karlovy Michal Horák, který se aktuálně může pyšnit vítězstvím v kategorii Objev roku soutěže popularity Český slavík 21. U fanoušků zabodoval i v anketě Žebřík, kde obsadil druhé místo v kategorii Objev roku, což jen potvrzuje, že jeho tvorba, která navazuje na písničkářskou tradici dua Svěrák-Uhlíř a dělá z něj zdatného konkurenta jmen jako Pokáč nebo Voxel, prostě a jednoduše baví.

Horák u Supraphonu vydal již dvě, kritikou i fanoušky vřele přijatá, řadová alba, Michalovo cédéčko v roce 2019 a Michalbum v letošním roce. O stoupající popularitě tohoto hudebníka svědčí přes 21 000 000 zhlédnutí na YouTube, ale i vyprodané koncerty nebo silný ohlas fanoušků na jeho sociálních sítích.


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Ostrava Brass Quintet
Koncertní sál, Hranice
KVARTETO APOLLON
Koncertní sál Městského klubu, Litovel