Michal k snídani

Akce Ostrava

Michal k snídani
Akce pro děti
Další akce ve městě Ostrava

Michal k snídani

Zábavné divadelní představení pro děti s Michalem z Kouzelné školky.

Přijďte si hrát, přijďte se bavit a HLAVNĚ SMÁT!

Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy a bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne....?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala. Třeba jablíčko v županu, máte ho rádi...? U Michala tohle jablíčko mluví a opravdu chodí doma v županu!
Ať přijdete najedení nebo ne, odcházíte vždycky hladoví! Michal si užije s dětmi na představení i oslavu svých narozenin! Jak bude vypadat dort a kolik na něm bude svíček, to už bude záležet jen a jen na dětech! Samé unikátní situace a zábava, tak to určitě nezmeškejte! Neméně důležitá je pointa! Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené! Záhady jsou strašně fajn, vtáhnou do děje, funguje u nich příběh a hlavně Vás můžeme uklidnit, vše dobře dopadne a něco nového se dozvíme! Nenechte si ujít zážitek s Michalem z Kouzelné školky. Představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí. Nechte se inspirovat, garantujeme vám kvalitní zábavu pro nejmenší již od 2 let!

Akce se neuskuteční. Náhradní termín je 18.4.2021! Vstupenky zůstávají v platnosti.

15:00

195,-

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MALÝ PRINC
Dům kultury Akord, Ostrava
Káťa a Škubánek
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Den dětí s Míšou Růžičkovou
Obecní dům Družba, Karviná
Čechomor Kooperativa Tour 33 radostí života
nádvoří zámku, Hradec nad Moravicí
Káťa a Škubánek
Divadelní sál DKMO, Ostrava
MALÝ PRINC
Dům kultury Akord, Ostrava