MICHAL PAVLÍČEK

Akce Jablonec nad Nisou

MICHAL PAVLÍČEK
Koncerty
Další akce ve městě Jablonec nad Nisou

MICHAL PAVLÍČEK

Michal Pavlíček působí či působil ve skupinách Pražský výběr, Stromboli, Big Heads, BSP, Trio a Supergroup. Jako autor a interpret se podílel na albech mnoha umělců (Koubková, Michnová, Načeva, Basiková, Střihavka, Müller ad.). Je autorem nespočtu skladeb (Země vzdálená, Holka, čapni draka, Veliké lalulá, Zubatá, Chvastoun, Ó hory, ó hory ad.), hudby k 16 celovečerním filmům (Proč?, Odcházení, Přijde letos Ježíšek? ad.), k 10 televizním seriálům (Červený bedrník , Místo nahoře, Místo v životě, Cesty domů, Špačkovi v síti času ad.) a 35 televizním inscenacím (Přepadení, Tatínkova holčička, Divnovlásky ad.). Napsal 4 muzikály (Klaun, Excalibur, Obraz Doriana Graye, Dáma s kaméliemi), 6 baletů (Minotaurus, Kráska a zvíře, Malý princ ad.) a hudbu k 23 divadelním představením.

Koncert Michal Pavlíček a trio, který měl proběhnout tuto sobotu 26.3. v jabloneckém Klubu Na Rampě se přesouvá na sobotu 15.10.2022

od 20:00 hodin

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
KALI & PETER PANN + RAEGO
Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
BOOKIE BAKER (IRL/CDN/USA)
Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
FUTUR SWING
Tyršův park, Jablonec nad Nisou
BLUE APPLES
Tyršův park, Jablonec nad Nisou
Jan Spálený Trio
Tyršovy sady, Jablonec nad Nisou
SWING GRASS REVIVAL
Tyršův park, Jablonec nad Nisou