Minifestival multimediální scénické tvorby

Akce Napajedla

Festivaly
Další akce ve městě Napajedla

Minifestival multimediální scénické tvorby

V prostorách napajedelského Klubu kultury se uskuteční již čtvrtý ročník Minifestivalu multimediální scénické tvorby, na kterém vystoupí mladí umělci z brněnské Janáčkovy akademie múzických umění. Návštěvníci se mohou těšit na komponovaný večer. Který se bude skládat z krátkých pohybových performancí využívajících videoprojekce.

Jednotlivá představení studentů vznikla v rámci rezidenčního workshopu, který proběhl na půdě Klubu kultury pod vedením jednotlivých pedagogů ateliérů Fyzického divadla, Světelného designu a Audiovizuální tvorby a divadla. Právě setkání fyzického divadla s videoprojekcí je ústředním tématem workshopu.

Pro tuto specifickou formu scénické tvorby na pomezí svébytných uměleckých disciplín našli tvůrci již před několika lety v Napajedlích skvělé technické i prostorové podmínky a rádi se sem vracejí. Diváci budou během večera za jednotlivými představeními putovat i dalšími prostory muzea, navštíví také Klášterní kapli a Kino Napajedla, kde program minifestivalu v 18 hodin začne.

Předchozí ročníky minifestivalu v letech 2014, 2017 a 2018 se setkaly s velkým ohlasem a právem se i tentokrát diváci mohou těšit na nevšední kulturní zážitek.

Harmonogram:
18.00 • Kino Napajedla 19.00 • Muzeum Napajedla 20.00 • Klášterní kaple 21.00 • DJ v Klášterní kapli


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Festival malých pivovarů
Nádvoří Nového Kláštera, Napajedla
Meziříčská muzejní noc je zárukou kvalitně probdělé noci
Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, Valašské Meziříčí
KÁVAFEST 2022 - Den kávy
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Festival malých pivovarů
Nádvoří Nového Kláštera, Napajedla