MISS BABČA & ŠTRAMÁK 2020

Akce Ostrava

Jiné akce
Další akce ve městě Ostrava

MISS BABČA & ŠTRAMÁK

Připravujeme VI. ročník soutěže o nejsympatičtější seniorku a seniora. V soutěži mohou dámy a pánové předvést svůj šarm, talent a postavit se na pódium, aby ukázali, co v nich skutečně je.

Jak se přihlásit?
zúčastnit se mohou žena a muži starší 65 let přihlášení je možné buď osobně, prostřednictvím příbuzných a známých nebo prostřednictvím online formuláře vyplňte online formulář ZDE, nebo kontaktujte koordinátory projektu (Zdeněk Kačor, z.kacor@dk-akord,cz; 725 059 550, Šárka Zubková, sarka.zubkova@ovajih.cz; 604 658 732) Uzávěrka přihlášek je do 30. 8. 2020 Co vás čeká po registraci? nácvik vystoupení seznámení se s kolektivem a tmelení vztahů šaty / společenský oděv přímo na míru Co váš čeká v den soutěže? představení kandidáta / kandidátky volná disciplína (tanec, zpěv, recitace, příběhy, aj.) módní promenáda (ve společenských šatech) Disciplíny mužů a žen proběhnout společně.

15:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Talk show s Tatianou Dykovou
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Caveman
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Partička
Společenský sál DKMO, Ostrava