Mňága a Žďorp - koncert

Akce Kladno

Mňága a Žďorp - koncert
Koncerty
Další akce ve městě Kladno

Mňága a Žďorp - koncert

Mňága opět v kině Sokol! Na koncertu zazní jak ostřílené pecky, tak nové z nové desky Třecí plochy.

PŘEDPRODEJ: 330 Kč
► GOOUT.cz: https://goout.net/cs/listky/mnaga-a-zdorp/dpyf/
► Kino Sokol: Od 15.1. na baru kina Sokol (každý všední den od 16:00 do 19:00 a dále dle programu)

na místě: 360 Kč

Víte, že klip Kanárci v klecích z nového alba je natočen na Kladně?
https://www.youtube.com/watch?v=tc42R7WpD34

_____________________________________________________

Mňága a Žďorp vydala v pořadí již čtrnácté řadové album pod názvem Třecí plochy. „Je o vztazích mezi partnery. Tam jsou třecí plochy neustále. Ze začátku to bývá boží a pak se to dost často zkomplikuje,“ vysvětluje frontman Petr Fiala pro iReport.

Nová nahrávka představuje pestrou dvanáctidílnou kolekci a těší se nadšenému přijetí „Mňága a Žďorp prokazatelně chytá druhou mízu a sebevědomí. Hořkosladce depresivní svět textů Petra Fialy naplnily barevnější odstíny, energická tempa a výhybky k leckdy nečekaným žánrům i náladám,“ vyzdvihuje například v recenzi Jan Vedral pro Aktuálně.

Mňága a Žďorp
Kapela působí na české hudební scéně od roku 1983. Vznikla pod vedením zpěváka a kytaristy Petra Fialy a trvalo osm let, než z Valašského Meziříčí vyplula nenápadná nahrávka Made In Valmez. Jedno z vůbec nejlepších porevolučních alb odhalilo pro širší publikum kouzlo poetiky všednosti a zdravé lidskosti s hity jako Hodinový hotel, Písnička pro tebe nebo Klec v kleci. Od té doby kapela nahrála 14 dlouhohrajících desek.

V posledních letech vydává Mňága na vlastním labelu Surikata Records. Členové kapely se tu starají o kompletní chod od nahrávání po distribuci desek. Na poslední tři alba navíc Mňága uspořádala úspěšné fanouškovské sbírky. „Po těch třech kampaních už všichni ví, že držíme slovo. Nevykašleme se ani na loudaly, kteří si nedojdou na poštu balíček vyzvednout a pošleme jim ho znovu. Celé je to o důvěře,“ uzavírá Fiala.

www.mnaga.cz
www.facebook.com/mnagaazdorp/

Začátek akce: 17. 4. 2020 20:00:00
Konec akce: 17. 4. 2020 22:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
POKÁČ
Kino Sokol, Kladno
Lucie Bílá
Dům kultury, Kladno
Morčata na útěku
U Meisnerů, Kladno
ŠKWOR
Dům kultury, Kladno
Ivan Hlas
Kulturní Dům, Čelákovice
Hells Metal party
Dům kultury, Mladá Boleslav