Módní přehlídka pro Karolínku Dejovou

Akce Kopřivnice

Jiné akce
Další akce ve městě Kopřivnice

Módní přehlídka pro Karolínku Dejovou

Přijďte podpořit svou účastí a zakoupením vstupenky pro roztomilou Karolínku Dejovou. Darujme jí tak společný zážitek - mimořádný večer, kterého bude součástí. Malá Karolína vám dokáže, že i s „handicapem“ se dá žít plnohodnotný život a mít plno koníčků a aktivit.

Program večera vám zpestříme módní přehlídkou úžasné stylové módy LeLa Boutique, který nabídne i prezentaci svých kolekcí, které budou na místě také prodejní. Autorskou módní tvorbu představí, v závěru večera, přední česká módní návrhářka Helena Bedrnová. Trendy obruby nabídne Optika Vladislavy Gotthardové z Kopřivnice (Štefánikova ulice 1154/3). Líčení modelek @eva havranová, trendy účesy Kadeřnictví - Veronika Tkáčová. Partnerem večera Grafické studio Deviro Kopřivnice, HELIS-Květiny, STK Kopřivnice a Město Kopřivnice. Pokud nám daná vládní nařízení dovolí, program zpestříme zpěvem Vlaďky Chudějové, tancem "handicapované" Karolínky Dejové a Elišky Jeřábkové a dalších tanečníků TK Gradus Štramberk. Vstupenky již dnes od odpoledne k zakoupení v Kavárna Vila Machů v Kopřivnici a v Informační centrum Kopřivnice. Celý výtěžek ze vstupného poputuje Karolíně a bude jí tento večer rovněž předán.

100 Kč

18.00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Česko zpívá koledy
Kulturní dům Kopřivnice, Kopřivnice
HALLOWEEN
Dětské oddělení knihovny v kulturním domě, Kopřivnice
KDO NEPLÁČE NENÍ ČECH
Velký sál KDK, Kopřivnice
Mikulášská jízda
Kulturní dům Kopřivnice, Kopřivnice
SOUTĚŽ: Sedmikvítek
Kinosál KDK, Kopřivnice