Monster Meeting 2020

Akce Ostrava

Jiné akce
Další akce ve městě Ostrava

Monster Meeting 2020

Nový putovní rockový a metalový hudební festival obrazí sportovní haly i venkovní amfiteátry a slibuje netradiční hudební zážitky

V roce 2020 vtrhne na českou hudební scénu nový koncertní projekt oblíbených rockových interpretů! Napříč pěti domácími halami a dvaceti open airy odehrají úspěšní Dymytry a Traktor pro fanoušky rocku a metalu speciální společný koncert na velkém pódiu s výpravnou scénou a špičkovou technikou. Navíc obě kapely nebudou příští rok vystupovat v České republice nikde jinde než právě na tomto monstrózním turné.

Oba headlineři chystají pro svoje věrné fanoušky spoustu koncertních i nekoncertních překvapení navazujících na vyprodané turné k novým deskám Revolter a Šachoffnice. Můžete se těšit na dva plnohodnotné sety, speciální hosty vybraných koncertů Trautenberk, Alkehol, další předkapely a hlavně unikátní hudební zážitek, který se odehraje pouze v rámci tohoto tour od března do září. Bude to velké, bude to exkluzivní, bude to monstrózní…

TRAKTOR, DYMYTRY, TRAUTENBERK TANZ METAL, ČERNÁ, SEBASTIEN

Monster Meeting není jen o klasickém koncertu. Jde především o exkluzivní setkání fans a interpretů, unikátní zážitky, netradiční aktivity, speciální show se špičkovou technikou a efekty, vzájemná hostování a společná vystoupení.

MonsterMeeting aspiruje na to, stát se největším putovním svátkem rockerů v České Republice a brzy představí další neméně zvučné jméno.

16:00


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Move Fest Ostrava 2020: Heroes
Divadelní sál DKMO, Ostrava
CAVEWOMAN – agentura Point
Dům kultury Akord, Ostrava
Talk show s Tatianou Dykovou
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Den zvířat 2020
Zoo Ostrava, Ostrava
Vladimír Hron - Abeceda hvězd
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
KREATIVNÍ VÍKEND V OSTRAVĚ 2020
Výstaviště Černá louka, Ostrava