NA STŘEŠE

Akce Český Brod

NA STŘEŠE
Divadlo, kino
Další akce ve městě Český Brod

NA STŘEŠE

Třetím filmem letního promítání pod širým nebem v zahradě Gymnázia Český Brod, ul Vítězná 616 bude úspěšná úspěšný film Jiřího Mádla Na střeše, který promítneme ve středu 5. srpna 2020 ve 21:00 hodin. Vstupné dobrovolné, výtěžek určen na charitativní účely. Občerstvení zajištěno. Počet míst k sezení je omezen, pokud máte možnost vezměte si svoje sezení.

Drama / Komedie / Česko / 2019 / 101 min
Film byl nominován na 27. Českého lva v sedmi kategoriích! Nejlepší film: producentka Monika Kristlová Nejlepší režie: Jiří Mádl Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli: Alois Švehlík Nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli: Duy Anh Tran Nejlepší scénář: Jiří Mádl Nejlepší kamera: Martin Žiaran Nejlepší hudba: René Rypar

Profesor Rypar (Alois Švehlík) poskytne dočasné útočiště Songovi (Duy Anh Tran), mladému Vietnamci, jehož našel ukrytého na střeše svého domu. Mohou však dva takto odlišní lidé vůbec sdílet jeden prostor, aby z toho nebyla katastrofa? Pomůže jim v tom jejich drzý plán? Soužití nevraživého pána, rozzlobeného na celý svět, který mu neuchopitelně uniká a mladíka, který hledá východisko ze zoufalé situace v neznámém městě, přináší mnoho třecích ploch, tragikomických situací, ale i překvapivých nápadů a řešení. Každý z nás totiž potřebuje, aby jej někdo potřeboval. A Song potřebuje kromě teplého oblečení a střechy na hlavou někoho, kdo mu bude důvěřovat. Lze však důvěřovat neznámému klukovi? Profesor Rypar se o to pokusí i za cenu, že musí sem tam slevit ze svých zásad a jeho střecha se musí trochu rozšířit. Ale dokáže Song tuto důvěru skutečně oplatit?(Falcon)

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce