Národní večer – USA

Akce Český Krumlov

Národní večer – USA
Jiné akce, Koncerty
Další akce ve městě Český Krumlov

Národní večer – USA

Nejznámější americké písně s tématickým rautem

Národní večery se staly nedílnou součástí českokrumlovského festivalu. V předešlých letech se představily kultury různých zemí a nejinak tomu bude i letos. Tentokrát se společně vydáme do dalekých Spojených států amerických.

Večerem vás provede charismatická americká zpěvačka Pia Toscano, která pravidelně vystupuje po boku světoznámých hvězd jako jsou Andrea Bocceli, David Foster či Jennifer Lopez a vyniká čtyřoktávovým hlasovým rozsahem a barvou připomínající ikonu Celine Dion.
Na pódiu zazní ty největší americké hity za doprovodu jednoho z nejlepších českých bandů - CBC Big Band složený z předních českých hudebníků pod uměleckým vedením Miroslava Surky. Na národním večeru nesmí nikdy chybět bohatý raut plný amerických specialit.

Vystoupí:
Pia Toscano zpěv CBC Big Band, umělecký vedoucí Miroslav Surka

Program:
Nejznámější americké písně od původních jazzových skladeb až po populární melodie 21. století (River deep, mountain high, Power of love, Make you feel my love, All by myself, I´ll stand by you…).

19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Vojta " Kiďák" Tomáško a Nezmaři
Městské divadlo, Český Krumlov
David Koller Acoustic
Městské divadlo, Český Krumlov
MODA FASHION DAY[S]
Zámecká Jízdárna, Český Krumlov
Tara Fuki
Městské divadlo, Český Krumlov
LEONA MACHÁLKOVÁ S KAPELOU
Městské divadlo, Český Krumlov