„NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY“

Akce Dobříš

„NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY“
Jiné akce
Další akce ve městě Dobříš

„NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY“

Oblíbená travesti show přijíždí znovu do našeho města, tentokrát s novým zábavným pořadem nazvaným NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY. Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málokdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany.
Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70 kostýmů a divadelní scénou - to je ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu.

Protože se nám podařilo najít náhradní termíny za zrušené koncerty United Flavour, Sto zvířat a Travesti show, zůstávají vstupenky na tyto akce v platnosti. Samozřejmě vám ale nabízíme i vrácení peněz, a to prozatím do 7.6. 2020 v kanceláři KD, 1.p..telefon 318 521302. Děkujeme za pochopení.

VSTUPNÉ:
290 Kč (předprodej) 310 Kč (na místě)

od 20:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
NOC VĚDCŮ 2020
Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný
POSLEDNÍ ZVONĚNÍ
Městské Tylovo divadlo, Kutná Hora
SLAVNOST SVĚTLA 2020
Masarykovo náměstí, Slaný